Zenith Financial Group
Zenith Financial Group

وب سایت Credit 101 توسط بخش فرهنگی و آموزشی شرکت Zenith Financial Group آماده و راه اندازی شده است. هدف از تاسیس این مجله اینترنتی، اطلاع رسانی به فارسی زبانان در کشور آمریکا می باشد.

شرکت Zenith Financial Group متشکل از متخصصین ایرانی و آمریکایی با هدف بهبود وضعیت کردیتی افراد و شرکت ها و همچنین کاهش بدهی های آنها شروع به فعالیت کرده است. 

شرکت زنیت با مدیریت اقای مانی حاتمی، بعنوان اولین شرکت دارای بورد تخصصی مشاورە کردیت در جامعه ایرانیان  سراسر آمریکا، با هدف ترویج فرهنگ کردیت و حل مشکلات کردیتی و بدهی های مالی تاسیس شده و مجموعه کاملی از متخصصین ایرانی و آمریکایی را تحت عنوان گروه زنیت گرد هم آوردە است.

گروه زنیت مطرح ترین شرکت کردیت ریپیر در جامعه ایرانی است که با بهره گیری از دانش و تجربە نیروها متخصص جوان و تحصیل کرده  عنوان «تخصصی ترین شرکت کردیت ریپیر» در جامعه ایرانی سراسر آمریکا را از آن خود کردە است.

خدمات

سرویس Credit Repair یا بهبود وضعیت کردیت یک سرویس قانونی است، که هر ساله هزاران ایرانی برای مشاوره و حل مشکلات  کردیت  خود به آن مراجعه می کنند ، گفتنی است هر فردی  می تواند  شخصا و بدون  نیاز به شرکتهای کردیت ریپیر برای حل مشکلات کردیتی خود اقدام نماید  اما  عدم اطلاعات کافی از قوانین مربوط به  کردیت و ریسک اقدام بدون تخصص میتواند لطمات جبران  ناپذیری را بوجود اورد بهمین دلیل مطمئن ترین اقدام، در اختیار گرفتن گروه متخصص و مجرب برای رفع مشکلات  کردیت  است.  از این رو شرکت  Zenith با کادر مجرب و متخصص خود و با اشراف و آگاهی کامل ازقوانین  Fair Credit Reporting Act ضمن حل مشکلات  کردیتی شما در کوتاهترین زمان ممکن ، امکان  ریسک و هرگونه اشتباه در فراینده ترمیم و بازسازی  کردیت  را مسدود می سازد.

خدمات اطلاع رسانی رایگان

شرکت Zenith تا کنون  جهت اطلاع رسانی در زمینه  کردیت  و تبعات ناشی از بد  کردیت  بودن در جامعه ایرانی سراسر آمریکا،  با  برنامه های فرهنگی متنوع  خود گامهای بلندی در افزایش سطح اطلاعات ایرانیان مقیم آمریکا برداشته است که ازجمله این فعالیتهای فرهنگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برنامه های هفتگی رادیویی مستمردر رادیو ایران موج ۶۷۰ ای ام
  • برنامه های تلویزیونی مستمر به صورت هفتگی از تلویزیون های فارسی از جمله GEM TV
  • انتشار مستمر مقالات آموزشی در زمینه کردیت در مجلات و روزنامه های کثیرالانتشار در آمریکا

سرویس مشاوره رایگان

از جمله خدمات دیگر گروه Zenith، مشاوره  تخصصی و رایگان در زمینه اطلاعات مربوط به کردیت ، دریافت کردیت ریپورت ، تحلیل و انالیز کردیت ریپورت است کە تمامی این سرویس های تخصصی کاملا رایگان میباشد.

می توانید با تماس با شماره تلفن ۸۱۸۲۰۰۰۰۰۰  ( ۸۱۸ دو میلیون ) از این خدمات تخصصی رایگان بهرمند شوید.

مشاوره آنلاین
در صورت تمایل می توانید سوالات کردیتی خود را به صورت آنلاین و از طریق فرم زیر از ما بپرسید، پاسخ سوال شما ظرف ۲۴ ساعت از طریق ایمیل پاسخ داده خواهد شد.

Credit 101

FREE
VIEW