جریمه ۱۷.۵ میلیون دلاری Home Depot تایید شد.

نوشته شده برای at 12/08/2020
841 ۰
  • شرکت Home Depot موافقت کرد که برای رخنه اطلاعاتی سال ۲۰۱۴ مبلغ ۱۷.۵ میلیون دلار پرداخت کند. بیش از ۴۰ میلیون نفر مشتری شرکت Home Depot در این رخنه اطلاعاتی اطلاعات خود را از دست دادند.
  • شرکت Home Depot در این موافقتی که با ۴۶ ایالت با دپارتمان Attorney Generals داشته است. قبول کرده است که به خاطر مشکلات فنی در قسمت POS سیستم از ماه اپریل تا سپتامبر سال ۲۰۱۴ اطلاعات ۴۰ میلیون نفر مشتری به همراه اطلاعات پرداختی آنها به سرقت رفته است. 
  • هکرها به اطلاعات کردیت کارت های مشتریان دسترسی داشته اند و این اتفاق مطمئناً برای بسیاری از مشتریان Home Depot دردسرساز بوده است. 
  • در بخش دیگری از این توافق نامه اشاره شده است که شرکت Home Depot متعهد شده است که سیستم دقیق تری به اجرا گذاشته و از سیستم های امنیت پیشرفته برای تغییر سیستم امنیتی بهره بگیرد. 
  • شرکت Home Depot اولین شرکتی نیست که دچار این صدمه جبران ناپذیر به مشتریان خود شده است. در سال های گذشته Target هم اطلاعات بیش از ۱۰۰ میلیون مشتری در به خاطر مشکلات امنیتی در اختیار هکرها قرار داده است. شرکت Target هم برای رخنه اطلاعات مجبور به پرداخت ۱۸.۵ میلیون دلار شد.

مانی حاتمی

مانی حاتمی عضو رسمی انجمن تخصصی مشاوران کردیت آمریکا همچنین موسس و بنیانگذار شرکت Zenith Financial Group است.

نوشته مرتبط

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Credit 101

FREE
VIEW