آیا کردیت کارت فروشگاهی ارزش باز کردن دارد؟

نوشته شده برای at 05/22/2019
2282 ۰

آیا تا به حال در یک ثبت نقدی برای باز کردن یک store کردیت کارت برای پرداخت هزینه خریدتان تخفیفی به شما ارائه شده است؟ براساس یک نظر سنجی credit.com در فصل تعطیلات سال 2014، بیش از 30 درصد از آمریکایی ها گفتند که فروشندگان آنها را هنگام ثبت پول نقد از طریق اصرار برای باز کردن اکانت های store کردیت کارت به آنها فشار آوردند تا صرفه جویی بیشتری برای خریدشان بدست آورند و 28٪ این کار را کردند و store کردیت کارت را در محل باز کردند. حال اینکه آیا باز کردن یک store کردیت کارت منجر به پرداخت کمتر می شود؟

اگر از store کردیت کارت استفاده می کنید فقط برای دریافت تخفیف …

store کردیت کارت ها تخفیف 5٪ -20٪ ارائه می کند و این به نظر جذاب می رسد. اما این تخفیف تنها زمانی ارزش خواهد داشت که شما قصد داشته باشید بالانس را، قبل از افزایش هر گونه بهره، پرداخت کنید. به عنوان مثال Walmart در صورت باز کردن یک کردیت کارت و 75$ هزینه کردن، یک statement کردیت 25 دلاری ارائه می دهد. اما واقعیت این است که store کردیت کارت ها معمولا بیشترین نرخ های بهره را نسبت به کردیت کارت های بانکی (22.90٪ برای Walmart کردیت کارت) شارژ می کنند، بنابراین اگر شما بالانسی داشته باشید و 20٪ بهره برای صرفه جویی 10٪ کنید، خواهید دید که این یک موقعیت مالی منفی است. اما اگر بالانسی نداشته باشید و پول نقد برای پرداخت خریدهای خود در تاریخ تعیین شده را داشته باشید، بدون ایجاد کردیت یا صدمه زدن به کردیت خود، به حداکثر میزان پس انداز خواهید رسید.

اما راه های دیگری برای دریافت همان تخفیف ها وجود دارد. به عنوان مثال، Target REDCard یک debit REDcard  تخفیف 5٪ همانند کردیت کارت خود ارائه می دهد. Lowe به طور معمول دلار و کوپن صرفه جویی در درصد کارت تخفیف 20٪ و یا بیشتر می دهد، بنابراین شما به کردیت کارت آنها با صرفه جویی 5٪ نیاز ندارید. BestBuy ، 5٪ بازپرداخت در مورد پوینتهای پاداش خود برای دارندگان کارت هایش ارائه می دهد (پس از 250 پوینت، شما 5$ کوپن برای خرید می گیرید) اما هر کسی می تواند از هر فروشنده (از جمله BestBuy) تخفیف 20٪ بگیرد و بیشتر از آن را در retailmenot.com پیدا کند و اکثر فروشندگان برای ثبت نام در لیست ایمیلشان، تخفیف می دهند.

همچنین، مراقب پیشنهادهای بدون بهره باشید زیرا تنها زمانی مفید است که شما 100٪ مطمئن باشید که می توانید آن را قبل از پایان دوره پرداخت کنید. یک گزینه با کردیت کارت Low برای شش ماه تأمین مالی بدون بهره وجود دارد که برای خرید 300 دلار یا بیشتر ارائه می شود، البته تا زمانی که کل خرید خود را در همان زمان پرداخت کنید. و اگر این کار را نکنید؟ بهره از زمان خرید شما دوباره فعال می شود، پس مراقب باشید.

اگر از store  کردیت کارت فقط برای ایجاد کردیت خوب استفاده می کنید

در مقایسه با Visa و MasterCard کارت معمولی، گرفتن store  کردیت کارت ها آسان تر است، بنابراین آنها زمانی که برای کردیت کارت بانکی تأیید نمی شوید، وسیله خوبی برای ایجاد کردیت هستند. هنگامی که خریدهای کوچکی انجام می دهید و قبل از موعدد مقرر آنها را پرداخت می کنید، بهره یا بدهی هایتان را افزایش نخواهید داد و آنها با ایجاد سابقه پرداخت مثبت، به کردیت ریپیر کمک خواهند کرد. به عنوان مثال، کردیت کارت Walmart بدون هزینه سالانه به راحتی قابل دریافت است. اما مجددا حواستان به هزینه های مازاد باشد که (در صورتی که در موعد مقرر پرداخت شود) به صورت خطرناکی اضافه می شوند.

هنگامی که store  کردیت کارت برایتان هزینه دارد …

با توجه به بررسی Credit.com، 49 درصد (تقریبا نیمی از) افراد، از تصمیمشان برای باز کردن یک store  کارت در طول تعطیلات پشیمان شدند. آنها راه سختی برای فهمیدن دلایل اینکه چرا store  کارت ها بهترین ایده برای کردیت ریپیر نیستند را انتخاب کردند:

  • 36٪ گفتند که آنها در حال حاضر بیش از حد کردیت کارت دارند
  • 19٪ گفتند که بیشتر از آنچه که در نظر گرفته شده بودند خرج کرده اند
  • 18٪ گفتند که بدهی های زیادی دارند
  • 10٪ گفتند باز کردن کردیت کارت تاثیر منفی بر کردیت اسکورشان داشته

بنابراین، استفاده از یک store  کردیت کارت، زمانی بخشی از برنامه کردیت ریپیرتان برای بازپرداخت کردیت به طور هدفمند و مسئولانه خواهد بود که ارزش آن را داشته باشید. اگر نه، آنها فقط یک وسیله گران قیمتی هستند که شما را بیشتر در بدهکاری فرو می برند.

به store   کردیت کارت ها “نه” بگویید اگر …

  • شما با استفاده از آن چیزی را که نمی توانید با پول نقد و یا چک در دسترس خود بخرید، خریداری کنید
  • شما باید ماه به ماه بالانس داشته باشید تا آن را پرداخت کنید
  • شما در طی شش ماه آینده تقاضای وام مسکن، وام خودرو یا هر وام اصلی دیگری خواهید کرد

مانی حاتمی

مانی حاتمی عضو رسمی انجمن تخصصی مشاوران کردیت آمریکا همچنین موسس و بنیانگذار شرکت Zenith Financial Group است.

نوشته مرتبط

پیامدهای Cosigner

منتشر شده توسط - 05/13/2016 ۰
پیامدهای Cosigner : اگر من پرداخت نکنم چه اتفاقی می افتد؟ Cosigning  وضعیت مجهولی نیست. در حقیقت این تصمیم برای…

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Credit 101

FREE
VIEW