بهترین راه برای شروع ایجاد کردیت چیست؟

نوشته شده برای at 10/15/2018
1863 ۰

زمانی که هیچ کردیتی وجود ندارد سریع ترین راه برای ساخت کردیت چیست؟

کردیت بخش مهمی از اقتصاد امریکاست و در عین حال، از هر پنج آمریکایی یک نفر هیچ کردیتی ندارد. طبق یک مطالعه 2015 که توسط بیرو حفاظت از مشتری منتشر شده است، 26 میلیون آمریکایی اصلا کردیت ریپورت و کردیت اسکور ندارند و 19 میلیون نفر دیگر فایل های ضعیف و غیر قابل اسکوردهی دارند. در کل، 45 میلیون مشتری بزرگسال در هیچ کردیت ثبت نشده اند.

علاوه بر ضرورت عمومی،

 1. پنج فاکتور کردیت اسکورینگ را بررسی کنید. اولین قدم در مسیر قدرت کردیت، آموزش است.
 2. درک اینکه چگونه کردیت به دست می آید به شما در ایجاد یک استراتژی برای موفقیت کمک خواهد کرد. پنج فاکتور تعیین کننده FICO اسکور Experian، Equifax و TransUnion عبارتند از:
 • سابقه پرداخت (35 درصد). آیا صورتحساب خود را به طور کامل و به موقع پرداخت می کنید؟ پاسخ به این سوال کردیت اسکورتان را تعیین می کند.
 • مصرف کردیت و بدهی (30 درصد). هنگامی که شما موفق به باز کردن کردیت اکانت شدید، مصرف یک مهارت مهم است. مبلغ بدهی در برابر کل محدودیت کردیتتان به کردیت بیروها اجازه می دهد تا سطح ریسک شما را تعیین کنند. به عبارت دیگر، چقدر نقد قرض گرفته اید؟ آیا بالانسی را ماه به ماه منتقل می کنید؟ معادله مصرف کردیت شخصی و اضافه شده است. به عنوان مثال، اگر بالانس 2500 دلاری در یک کارت با محدودیت 10000 دلار داشته باشید، نسبت شما 25 درصد است. اگر یک کارت با بالانس 3000 دلار و یک محدودیت 15000 دلاری داشته باشید، نسبت آن 20 درصد است، اما نسبت کلی شما 22 درصد است:

بدهی کل 5.550 دلار / 25.000 دلار کل محدودیت کردیت = 22 درصد مصرف کردیت اضافه شده
برای بهترین نتایج، نسبت های فردی و اضافه شده را 25 درصد یا کمتر حفظ کنید.

 • طول کردیت (15 درصد). یک سابقه کردیت طولانی مدت تنها به تلاش های شما کمک می کند. قبل از باز کردن اولین کردیت اکانتتان، استفاده درازمدت را در نظر بگیرید. باز و فعال نگه داشتن خطوط اصلی، بهترین راه برای تقویت اسکورتان است.
 • اکانت ها و inquiry های جدید (10 درصد). کردیت اسکور دینامیک است و مهم است که دادن درخواستهای جدید را طی گذر زمان برای نشان دادن نقش خود در این روند ادامه دهید. برای ایجاد یک استراتژی مفید با یک فرد حرفه ای در مورد این گروه صحبت کنید.
 • تنوع (10 درصد). کردیت عالی تجربه همه انواع اکانت ها را دارد: وام مسکن و وام خودرو، وام های شخصی، کردیت کارت ها، وام های تحصیلی و حتی وام های سهام مسکن. در حالی که شما برای موفقیت اصلا به تمام آنها نیاز ندارید، نگه داشتن یک ترکیب سالم اکانتهای اقساط و در گردش ضروری است.
 1. شروع استفاده از کردیت. اگر قبلا برای کردیت رد شده باشید، درخواست برای یک خط جدید به نظر دلهره آور می رسد. نا امید نباشید، روش های زیادی برای ایجاد کردیت برای اولین بار وجود دارد، از جمله:
 • کاربر Authorized. از یکی از اعضای با تجربه خانواده تان بخواهید که شما را به عنوان یک کاربر authorized به خط کردیت خود اضافه کند. این استراتژی به شما اجازه می دهد یک اکانت در کردیت ریپورت های خود ایجاد کنید و پاداش هایی را از سابقه پرداخت آن فرد به دست آورید.
 • کردیت کارت های secured. واجد شرایط شدن برای کردیت کارت secured برای کاربران کردیت که اولین بارشان است، آسان می باشد. مانند یک debit کارت ، یک کردیت کارت secured باید قبل از استفاده پول نقد داشته باشد. بر خلاف debit کارت ، پرداخت ها به کردیت بیروها ریپورت می شود، به شما این امکان را می دهد که یک سابقه پرداخت مثبت نشان دهید. به عنوان یک پاداش، برخی از کردیت کارت های secured پس از یک دوره زمانی به اکانتهای در گردش استاندارد تبدیل می شوند.
 • store کارت ها. در صورت شروع کردیت، گزینه های خریدهای کوچک را در نظر داشته باشید. فروشنده ها از باز کردن یک store کردیت کارت سود می کنند. موارد مورد نیاز برنامه معمولا کمتر سختگیرانه است، به کاربران با کردیت کم اجازه می دهد واجد شرایط شوند.
 • وام دانشجویی. برای اغلب افراد، بدون کمک های مالی یا وام، تامین مالی تحصیلات کالج غیر ممکن است. دومی راه خوبی برای ایجاد یک سابقه کردیت است در حالی که قدمی برای آینده بهتر است. وام های فدرال و خصوصی در کردیت ریپورت های شما حتی قبل از اینکه روند بازپرداخت را شروع کنید ظاهر می شود. انتخاب گزینه مناسب برای حفظ سلامت کردیت حیاتی است.
 1. یک اکانت پس انداز ایجاد کنید. اگرچه درآمد یک عامل در رتبه بندی کردیت نیست، دارایی های مایع یک عنصر کلیدی در ثبات مالی است. ایجاد صندوق اضطراری به شما کمک می کند تا برای شگفتی های زندگی آماده شوید، به عنوان مثال هزینه های درمانی، تعمیر خانه و ماشین، بیکاری و غیره. این آمادگی ها شما را متقاعد نخواهد کرد تا کردیت خود را متوقف کنید.

خط آخر: ساخت کردیت زمان می برد و نیازمند صبر است، اما پاداش ها ارزش تلاش دارند. این اقدام را به سرعت آغاز کنید. کردیت خوب درهای آینده خوب را برایتان باز خواهد کرد.

مانی حاتمی

مانی حاتمی عضو رسمی انجمن تخصصی مشاوران کردیت آمریکا همچنین موسس و بنیانگذار شرکت Zenith Financial Group است.

نوشته مرتبط

پیامدهای Cosigner

منتشر شده توسط - 05/13/2016 ۰
پیامدهای Cosigner : اگر من پرداخت نکنم چه اتفاقی می افتد؟ Cosigning  وضعیت مجهولی نیست. در حقیقت این تصمیم برای…

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Credit 101

FREE
VIEW