چگونه می توان رفتن به یک تعطیلات را وقتی با یک بدهی وام دانشجویی مواجه هستید ترتیب داد

نوشته شده برای at 05/23/2019
1592 ۰

 آیا وام های دانشجویی شما مانع رفتن شما به تعطیلاتی شده که واقعا به آن نیاز داشته اید؟ در حالی که بسیاری از مردم سفرهای خود را به دلیل کاهش دادن بدهی های خود کنسل می کنند، بعضی ها راههایی پیدا می کنند که هر دو را انجام دهند. وام های دانشجویی نیازی نیست که همانند دستبندی مانع از لذت بردن شما از هیجان برای سفر به یک مقصد دلخواه شوند. اگر میزان اندکی نظم و مدیریت مالی وجود داشته باشد، شما می توانید با احساس مسئولیت سفر کنید. در اینجا چگونگی آن را توضیح خواهیم داد.

  1. با روشهای خود زندگی کنید

با اینکه همیشه توصیه می شود که با روشهای خود زندگی کنید، مصرف با یک ذهنیت فوق العاده با صرفه نه تنها به شما امکان پس انداز پول برای تعطیلات را می دهد، بلکه باعث می شود پول بیشتری را به بدهی وام دانشجویی خود اختصاص دهید. زندگی با روشهای خود با   ایجاد یک بودجه آغاز می شود.

بسیاری از کلمه بودجه خوششان نمی آید یا اینکه فکر می کنند یک کار غیر ممکن است. وقتی شما هزینه های خود را به مقدار مشخصی محدود می کنید و هزینه های غیر ضروری را حذف می کنید به میزان باور نکردنی cash آزاد می کنید. وقتی شما ایده ای در مورد اینکه پولتان کجا می رود دارید، متوجه می شوید باید کدام هزینه را حذف کنید. ( در اینجا 50 مورد برای متوقف کردن خرج های اضافی گفته می شود. ) حذف کردن حتی به تعداد کم از هزیته های غیر لازم می تواند به اندازه کافی cash برای تعطیلات در بر داشته باشد.

  1. یک صندوق برای تعطیلات را آغاز کنید.

اگر شما به زودی قصد سفر ندارید، یک صندوق برای کنار گذاشتن پول در ماه باز کنید. اگر در موقعیتی هستید که مبلغی را کنار بگذارید، هر چقدر کم هم باشد، ماهیانه آن را کنار بگذارید. اگر شما مبلغی را به صورت اتوماتیک ماهیانه منتقل کنید، در این صورت وسوسه هم نمی شوید که آن میزان پول را در جای دیگری هزینه کنید. فقط به خاطر داشته باشید پس انداز کردن پول در یک صندوق ضروری( و برای بازنشستگی) باید با سابقه باشد.

  1. گسترش خرید

اگر به دنبال رزرو پرواز و اقامت هتل با کردیت کارتهایتان هستید، خریدهای خود را گسترش دهید. عموما پرواز و هتل قسمت گران تعطیلات شما خواهد بود. وقتی شما این دو را با هم رزرو می کنید، برگرداندن کامل آن را سخت خواهید کرد- اضافه شدن آن به وام دانشجویی و قبض ماهانه باعث سقوط بودجه تان می شود. با برنامه ریزی و گسترش هزینه تعطیلات، کردیت کارت ماهانه خود و پرداخت وام را مقداری آسانتر خواهید کرد.

  1. یک App برای آن وجود دارد

اگر سفر و اقامت هتل شما میزان زیادی از بودجه تان را شامل می شود، از گزینه های دیگر می توانید بهره ببرید. سایت هایی مانند Airbnb به شما این امکان را می دهد خانه، آپارتمان و یا حتی اتاق را اغلب با قیمت پایین تر از قیمت هتل اجاره کنید. اگر با هواپیما سفر می کنید، app های مفیدی مانند Hopper را دانلود کنید. Hopper ارزان ترین زمان پرواز به یک مقصد مشخص را پیش بینی می کند و زمانی که مسافران قصد خرید پرواز را دارند به آنها اطلاع می دهد.

  1. یک شغل دوم برای خود انتخاب کنید

شغل دوم یک روش عالی برای کمک بیشتر به درآمد جاری شما است. این مبلغ اضافی می تواند به پرداخت هزینه های سفر و ادامه پرداخت وام دانشجویی شما کمک کند. میان نگهداری از کودکان، تدریس خصوصی، نویسندگی آزاد یا تغییرات در باشگاه محلی خود، کارهای بی پایان زیادی می توان انجام داد. موردی که به آن علاقه دارید را انتخاب کنید که کار سختی برایتان به نظر نرسد.

  1. یک staycation انتخاب کنید

با اینکه staycation یک تعطیلات واقعی به نظر نمی رسد، گاهی اوقات یک سفر در محدوده خود می تواند شگفت انگیز و ماجراجویانه باشد. به دنبال این باشید که در اطرافتان کجا برای این منظور می تواند مناسب باشد. میان ساحل، کوهنوردی و موزه ها، ممکن است مکانی را پیدا کنید که وام های دانشجویی را از یاد ببرید.

 

سریع ترین روش برای پرداخت کمتر 10000$ در وام

اغلب آمریکایی ها به transfer کارتها برای پرداخت وام کردیت کارتهای خود متمایل شده اند. این یک روش ماهرانه است – شما بالانس مورد علاقه خود را به یک کردیت کارت با 0% دوره APR منتقل می کنید. با این روش شما نسبت به وام کردیت کارت خود می توانید به همان میزان پرداخت داشته باشید، در حالی که پرداخت 0% علاقه مندی تا 2018 خواهید داشت.

مانی حاتمی

مانی حاتمی عضو رسمی انجمن تخصصی مشاوران کردیت آمریکا همچنین موسس و بنیانگذار شرکت Zenith Financial Group است.

نوشته مرتبط

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Credit 101

FREE
VIEW