تحقیقی می گوید که یک چهارم آمریکایی ها در معرض بحران مالی قرار دارند

نوشته شده برای at 05/23/2019
1574 ۰

 ناشر مالی Bankrate اخیرا یک نظرسنجی را انجام داده است که برای درصد زیادی از آمریکایی ها تصاویر ناراحت کننده ای را به تصویر کشیده است. بر طبق تحقیقات آنها، 25 درصد از آمریکایی ها می توانستند به دلیل یک مورد اورژانسی، از نظر مالی نابود شوند.

هنگامی که کار به حفظ صندوق مالی اورژانسی یا اکانت پس انداز رسید، Bankrate به عادات مالی آمریکاییها نگاه کرد. چیزی که آنها پیدا کردند نگران کننده بود. یکی از هر چهار آمریکایی، بدهی های کردیت کارت را اضافه بر پس انداز های خود نگه می دارند، به این معنی که آنها بیش از آنها که توانسته اند پس انداز کنند، بدهکار هستند. حتی بدتر از آن، این نظرسنجی نشان داد که 29 درصد آمریکایی ها هیچ صندوق اورژانسی یا پس انداز ندارند.
بسیاری از چیزها به عنوان هزینه اورژانسی واجد شرایط هستند. هزینه های درمانی، ریپیر ماشین و خانه – اینها هم هزینه های اورژانسی هستند، زیرا ضروریاتی اند که در صورت عدم آمادگی، فشار زیادی بر روی بودجه تان قرار می دهند.

اگر شما از آمریکایی هایی هستید که پس اندازهای اورژانسی خیلی کمی دارند یا اصلا ندارند، خبر خوب این است که شما می توانید بلافاصله این مسائل را با عملکردهای مالی هوشمند جایگزین کنید.

چگونه صرفه جویی کردن را شروع کنیم

اگر اکانت پس انداز ندارید، اولین گام شما باید باز کردن یکی از این اکانتها باشد که جدای از اکانتی باشد که برای هزینه های همیشگی از آن استفاده می کنید. کار عاقلانه این است که باید 3 تا 6 ماه از هزینه هایتان را در صندوق اورژانسی خود داشته باشید و بنابراین گام بعدی باید ایجاد بالانس پس انداز باشد.

اگر درآمد قابل ملاحظه زیادی دارید، کمک به این اکانت پس انداز حتما بی دردسر خواهد بود – به آسانی تعیین کنید که چقدر می توانید صرفه جویی کنید و هر ماه که درآمدتان را دریافت می کنید، مقدار پول مورد نظر را به اکانت پس انداز خود منتقل کنید.

برای کسانی که از درآمد کمتری برخوردارند، صرفه جویی برای موارد اورژانسی سخت تر است. با شناسایی جاهایی که هزینه های هدر رفته وجود دارد یا جایی که می توانید هزینه های خود را کاهش دهید، شروع کنید. اگر هزینه های زیادی صرف بیرون غذا خوردن می کنید، بودجه رستوران خود را کاهش دهید و پول ذخیره شده را در اکانت پس انداز خود قرار دهید. اگر شما یک مشترک کابل هستید که با یک سرویس فیلم کار می کند، هزینه های خود را در آنجا کاهش دهید. هر آنچه که در نتیجه اقدامات کاهش هزینه ها صرفه جویی می کنید، باید به طور مستقیم به اکانت پس اندازتان برود.

این از نظر روانشناسی دشوار است. وسوسه انگیز است که هرگونه پولی را که صرفه جویی می کنید، خرج کنید. اگر درآمد منظمی داشته باشید، بسیاری از بانک ها سرویس هایی ارائه می دهند که به طور مستقیم بخشی را در اکانت پس انداز شما سپرده می کنند – بدون نیاز به انتقال وجوه به صورت دستی.

استراتژی شما مهم نیست، مهم این است که یک طرح درست تهیه کنید و بلافاصله شروع کنید.

بدهی کردیت کارت را کاهش دهید

بدون یک صندوق اورژانسی، بدهی کردیت کارت به یک واقعیت مستقل تبدیل می شود. اگر در هنگام وقوع حادثه ای پس اندازی نداشته باشید، احتمالا باید این هزینه ها را از کردیت کارت خود انجام دهید. پرداخت های زیاد کردیت کارت باعث کاهش توانایی شما برای صرفه جوئی در هزینه اورژانسی بعدی می شود و بنابراین چرخه ادامه می یابد.

شما باید از ایجاد بدهی های جدید کردیت کارت اجتناب کنید و پرداخت بالانس موجود را اولویت قرار دهید. اگر بدهی کردیت کارت شما بالاتر از بالانس اکانت پس انداز شما باشد، این نشانگر خوبی است که شما می خواهید به این بالانس ضربه ای بزنید.

با استفاده از همان تاکتیک هایی که برای صرفه جویی از آن استفاده کردید- کاهش هزینه های هدر رفته، شناسایی محدوده ها برای کاهش هزینه ها و هدایت این منابع به پرداخت های کردیت کارت – شما می توانید بدهی های کردیت کارت خود را پرداخت کنید که هم به صرفه جویی کمک می کند و هم با کاهش نسبت مصرف بدهی به کردیت اسکورتان کمک خواهد کرد.

چگونه اولویت بندی کنیم

اگر نیاز به پرداخت بدهی کردیت کارت و پس انداز برای موارد اورژانسی دارید، اولویت بندی سخت خواهد شد.
اگر در ابتدا بدهی های کردیت کارت را پرداخت کنید، در طولانی مدت پولتان صرفه جویی می شود و به پس انداز پول بیشتری در آینده کمک می کند. با این حال، صرفه جویی در حال کمک خواهد کرد که برای موارد اورژانسی آماده شوید و نیاز به قرار دادن این هزینه ها بر روی کردیت کارت را کاهش می دهد. احتمالا مجبور می شوید انتخاب کنید که اولویت با کدام باشد یا بین این دو تعادلی برقرار کنید.

اگر می خواهید هر دو را انجام دهید، می توانید در کوتاه مدت به صرفه جویی های کم در پس انداز بپردازید، صرفه جویی در پول نقد برای شرایط اورژانسی کوچک انجام دهید، در حالی که بقیه تمرکز خود را بر پرداخت بدهی های کردیت کارت اختصاص دهید.

شرایط خاص شما اولویت های شما را تحت تاثیر قرار می دهد – که باید بر روی بدهی کردیت کارت تمرکز کنید یا بر صرفه جویی به سناریوی شخصی شما بستگی دارد. اما صرف نظر از وضعیت شما، کاهش هزینه ها و قرار دادن آن در صندوق اورژانسی یا بدهی کردیت کارت به شما کمک خواهد کرد که دفعه بعد که هزینه اورژانسی داشته باشید، آماده شوید.

مانی حاتمی

مانی حاتمی عضو رسمی انجمن تخصصی مشاوران کردیت آمریکا همچنین موسس و بنیانگذار شرکت Zenith Financial Group است.

نوشته مرتبط

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Credit 101

FREE
VIEW