آیا جنسیت شما بر کردیت اسکورتان تأثیر می گذارد؟

نوشته شده برای at 05/23/2019
704 ۰

Credit Sesame اخیرا مقاله ای منتشر کرد که نشان داد مردان به طور کلی کردیت اسکور بهتری از زنان دارند. این مطالعه که توسط 2.5 میلیون نفر از 7 میلیون عضو انجام شده است، نشان داد:

  • مردان بدهی بیشتری دارند، با این حال کردیت اسکور بالاتری دارند. میانگین کردیت اسکور برای مردان 630* و برای زنان 621 بود. متوسط ​​بدهی مردان 25.225 دلار و برای زنان 21.117 دلار بود. نسبت بدهی به درآمد به طور متوسط برای مردان ​​17 و برای زنان 18 بوده است.
  • مردان بیش از زنان بدهی کردیت کارت داشتند. میانگین بالانس کردیت کارت برای مردان 3.854 دلار و برای زنان 6.244 دلار بود. محدودیت های کردیت نیز برای مردان بالاتر بود: محدودیت متوسط ​​کردیت 20.043 دلار برای مردان و 17.159 دلار برای زنان بود. درصد مصرف مردان از محدودیت کردیت 19٪ و زنان 21٪ بوده است.
  • زنان احتمال بیشتری دارد که collection اکانت داشته باشند. 57٪ از مردان collection اکانت نداشتند. تنها 53٪ از زنان collection اکانت داشتند. 29٪ مردان و زنان دارای یک تا چهار collection اکانت بودند. 14٪ از مردان 5+ تا collection اکانت داشتند، در حالی که 18٪ از زنان آن را داشتند. در برخی از ایالت ها، یک سوم از زنان دارای collection اکانت بودند، در حالی که فقط 20 درصد مردان آن را داشتند.
  • هر چه مشتری بدهی بیشتری داشته باشد، احتمال بیشتر بودن کردیت اسکور آنها افزایش می یابد. با این حال، مردان با همان مقدار بدهی متمایل به داشتن کردیت اسکور بهتری هستند. به عنوان مثال: مردان با 150.000 دلار بدهی به طور متوسط ​​یک کردیت اسکور 700* تایی دارد، در حالی که زنان با همان مقدار بدهی به طور متوسط کردیت اسکور690 تایی دارند.
  • هر چه بزرگتر می شوید، کردیت اسکورتان بهتر می شود. با این حال، مردان در طول زندگی دارای کردیت اسکور بهتری نسبت به زنان بودند، با بزرگترین فاصله کردیت اسکور (15 پوینت) زمانی که مردان و زنان به سن 65 سالگی می رسند.
  • جایی که زندگی می کنید نیز کردیت اسکورتان را تحت تاثیر قرار می دهد. کد پستی با بالاترین کردیت اسکور برای مردان، در تمام موارد، اسکور پایین تری برای زنان داشت. مناطق بزرگ شهری در شرق و غرب دارای بالاترین کردیت اسکور ها را داشتند: نیویورک میانگین کردیت اسکور 734* برای مردان و 728 برای زنان را داشت. تنها در مناطق با متوسط کمترین کردیت اسکور، زنان کردیت اسکور بهتری نسبت به مردان داشتند. به عنوان مثال در کلمبوس،  OH، مردان متوسط ​​اسکور 570 را دریافت کردند؛ اسکور زنان به طور متوسط ​​575 بود.

* کردیت اسکور از 300 تا 850، با 850 کردیت عالی را منعکس می کند.

تفاوت اصلی در کردیت اسکور- آن به سمت درآمد پایین می آید

در حالی که درآمد فاکتوری در محاسبه کردیت اسکور به حساب نمی آید، داشتن پول بیشتر قطعا تر مدیریت کردیت را ساده تر می کند: پول بیشتر بدان معنی است که پرداخت ها راحت تر انجام می شود. پول بیشتر همچنین به این معنی است که وام با سرعت بیشتری پرداخت می شود. Bloomberg Business محاسبه کرد که پرداخت وام های دانشجویی برای یک زن یک سال بیشتر طول می کشد. چرخه کردیت بالاتری بر روی خودش تاثیر می گذارد: مدیریت کردیت بهتر منجر به افزایش کردیت اسکور و محدودیت کردیت بالاتر در کردیت کارت ها می شود. محدودیت های بیشتر به این معنی است که شما می توانید بالانس بزرگتری داشته باشید و همچنان میزان مصرف کردیت پایین باشد. هر چه میزان مصرف کردیت پایین تر باشد (نسبت آنچه بدهکارید به محدودیت کردیتتان)، کردیت اسکورتان بالاتر خواهد بود. مصرف کردیت 30٪ از کردیت اسکور شما است.

زنان به طور کلی به ازای هر دلاری که یک مرد می سازد 79 سنت ایجاد می کنند. این نابرابری درآمد جنسیتی در تمام انواع مشاغل، سنین و نژادها رخ می دهد. چرا زنان کمتر پول می گیرند؟ دلیل آن دو قسمت دارد: در ادراک شایستگی زنان در مقایسه با مردان، تعصب فرهنگی وجود دارد و همچنین معمولا زنان مسئول پرورش فرزند هستند، نوعی از کار که معمولا با تبلیغات و مشارکت پاداش داده می شود.
پرزیدنت اوباما در ژانویه سال 2016 پیشنهاداتی را ارائه کرد که به اختلاف پرداخت نسبت به جنسیت مربوط می شد. طبق پیشنهاد وی، شرکت هایی که بیش از 100 کارمند دارند، باید اطلاعات مربوط به پرداخت را که براساس جنسیت، نژاد و قومیت تقسیم شده اند، ریپورت دهند. این “خروجی” درجه پرداخت ممکن است به شرکت ها فشار آورد تا به کارمندان خود به طور صحیح تر پرداخت کنند.
پرداخت کمتر مسوول بروز collection های بیشتر زنان نسبت به مردان است. اگر پول نقد کمی داشته باشید، قادر نخواهید بود تمام صورتحسابهای خود را به موقع پرداخت کنید و اگر به اندازه زمان مشخصی عقب بیفتد، این قبض ها به collection ها منتقل می شوند.  Collectionها قاتلان کردیت اسکور هستند – یک collection کردیت اسکورتان را تا 100 پوینت یا بیشتر کاهش می دهد، بسته به مقیاس کردیت در جایی که شروع کردید.

زمانی که صحبت از گرفتن وام مسکن می شود، نسبت بدهی به درآمد بسیار مهم است. اگر پول کمتری بپردازید، نسبت بدهی شما بالاتر خواهد بود که این بد است. دستورالعمل های وام متعارف تمایل به دیدن اینکه بیش از 36٪ از درآمد شما به سمت وامتان می رود را ندارند؛ دستورالعمل FHA اجازه می دهد این عدد 42٪ باشد. وام های مسکن وام های اقساطی در نظر گرفته می شود و وام های اقساطی به رتبه بندی کردیت شما به عنوان مدل های کردیت اسکورینگ کمک می کنند تا ترکیبی از کردیت را ببینند، هم کردیت کارت در گردش و هم وام مسکن و وام خودرو اقساطی. ترکیبی از کردیت 10٪ از کردیت اسکورتان به حساب می آید.

مانی حاتمی

مانی حاتمی عضو رسمی انجمن تخصصی مشاوران کردیت آمریکا همچنین موسس و بنیانگذار شرکت Zenith Financial Group است.

نوشته مرتبط

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Credit 101

FREE
VIEW